środa, 20 października 2010

Bajka o uczuciach

Dziś krótki film autorstwa Adama Walenedy.
Jak zawsze, zachęcam do pozostawienia komentarza.

Nie ważna jakość, ważna treść przekazu :)Pozdrawiam,
Artur

5 komentarzy:

 1. Bardzo wzruszająca, popłakałam się :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko pielęgnowana miłość rozkwita. Mamy coraz mniej czasu na miłość. Coś się nam z celami życiowymi pomieszało. Kręcimy się za szczęściem jak pies za ogonem i nie wiemy, że aby go złapać nie trzeba biec - trzeba usiąść. Mieć czas na rozmowę, na przytulenie, całusa, na chwilę uwagi skoncentrowanej tylko na bliskiej osobie a nie na błyskotkach z reklam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aa propos tego ciągłego zaganania przypomniała mi się pewna opowieść o robotniku, który biegał przez pół dnia po budowie z pustą taczką. Zapytany, dlaczego biega tak z tą pustą taczką, odpowiedział, iż jest tak zaganiany, że nie ma czasu jej załadować. :)

   Usuń
 3. Gdyby wszyscy ludzie potrafili to zrozumieć?
  Polecam film Carl Sagan - Jasno niebieska kropka.

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest fakt, że w dzisiejszym świecie miłość stawia się na ostatnim miejscu, a cała reszta jest od niej ważniejsza. Tak jak w piosence Sylwii Grzeszczak "Sen o przyszłości": "...nie opłaca się kochać...". Ogólnie filmik mi się podobał. Dał mi wiele do myślenia.

  OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie

Dyplomowany Trener Biznesu – praktyk z 22 letnim stażem. Specjalista w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i rozwoju kompetencji osobistych. Rozwijam struktury sprzedaży doradzając MiŚP. Związany zawodowo miedzy innymi z firmami: Wedel, Frito-Lay, Ferrero, Woseba, Ambra, Oceanic, Amplico Life, Thermoplast, Jelfa, AstraZeneca, GlaxoSmithKline.