O mnie

Cześć!

Nazywam się Artur i jestem Trenerem Biznesu. Tak na prawdę to nie ma znaczenia jaki mam tytuł, ważne że lubię to co robię. W końcu odnalazłem swoją pasję. :)Założyłem tego bloga w 2008 roku z trzech powodów:

Pierwszy, to czysta ciekawość. 

Drugi powód związany był z moją słabością do pisania. Chciałem w ten sposób rozwinąć ową umiejętność. Miałem świadomość, że zostanę poddany ostrej krytyce, ale gdzieś podświadomie wiedziałem, że tylko dzięki takiemu podejściu mogę się w tym rozwinąć.

Trzeci powód. Uwielbiam dzielić się wiedzą oraz swoim doświadczeniem, które związane jest ze sprzedażą oraz z rozwojem osobistym.


O blogu.


Ten blog jest o rozwoju osobistym, ale nie tylko. Dzielę się tym, co mnie zaintryguje, zainteresuje oraz oczaruje. Od jakiegoś czasu zacząłem pisać również na temat sprzedaży. Chcę w ten sposób podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, które zdobyłem pracując jako handlowiec oraz Trener Sprzedaży.


Więcej o mnie.


Zanim zostałem trenerem, w roku 1993 zarejestrowałem swoją pierwszą działalność usługową. Przez kolejne lata pracowałem w działach sprzedaży na różnych szczeblach zarządzania w światowych koncernach z różnych sektorów: spożywczego, przemysłowego, farmaceutycznego. Między innymi dla firm: Frito-Lay, Wedel, Ambra, Woseba, Amplico Life, Ferrero, Wrigley, Therpomplast, AstraZeneca, Jelfa.   W 2010 roku byłem organizatorem ogólnopolskich Warsztatów Trenerski oraz Klubu Strategów Marketingu. Byłem też członkiem Toastmasters International oraz Północnej Izby Gospodarczej. 

Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Szczecińskim, Collegium Balticum i Wyższej Szkole Bankowej. Jako trener współpracuję z wieloma firmami szkoleniowymi i doradczymi. Jestem właścicielem lokalnej firmy szkoleniowej StepbyStep, której celem jest pomagać w rozwijaniu działów handlowych.
Wybrani klienci:
Selgros, PWC Odra, Model, AstraZeneca, GlaxoSmithKline, Sieć aptek Strywald, Sanepid Poznań, A.Berger, Combidata, Redo (3M), Akala Faraone, Shell, Metro Services.
Szkolenia to moja pasja, sposób na życie i możliwość ciągłego rozwoju. Oprócz szkoleń, czerpię ogromną satysfakcję prowadząc coaching. Moją dodatkową pasją jest pomaganie innym osobom, dlatego kiedy tylko się da, angażuje się w projekty społeczne. 

Niepohamowanym optymistą, badaczem ludzkiej motywacji, energicznym inspiratorem i mówcą motywacyjnym.

Edukacja
Absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu na kierunku Marketing i Zarządzanie, Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, ponadto absolwent studiów podyplomowych – Trener Biznesu, Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.
Brałem udział w licznych szkoleniach prowadzonych między innymi przez firmy: House of Skills, Door Poland, Sandler Training, Insights Polska, Teichert – tematyka obejmowała techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, obsługę klienta, budowanie relacji, komunikację interpersonalną, zarządzanie zmianą, trening interpersonalny z elementami analizy transakcyjnej, umiejętności skutecznej prezentacji.

Gdybyś chciał mnie zatrudnić jako trenera, to specjalizuje się w szkoleniach:

  • Obsługa klienta
  • Zarządzanie czasem
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Negocjacje
  • Zarządzanie zmianą
  • Budowanie zespołów
  • Planowanie strategii marketingowych
  • Kształtowanie wizerunku firmy
  • Profesjonalne umiejętności prezentacyjne
  • Trening twórczości
Doświadczenie trenerskie: Ponad 2500 godzin szkoleniowych (czerwic 2015).


artur.rak@e-globus.pl
tel. +48 883 701 636

Zapraszam również do kontaktu na GoldenLine:

signatureO mnie

Moje zdjęcie

Dyplomowany Trener Biznesu – praktyk z 22 letnim stażem. Specjalista w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i rozwoju kompetencji osobistych. Rozwijam struktury sprzedaży doradzając MiŚP. Związany zawodowo miedzy innymi z firmami: Wedel, Frito-Lay, Ferrero, Woseba, Ambra, Oceanic, Amplico Life, Thermoplast, Jelfa, AstraZeneca, GlaxoSmithKline.