niedziela, 30 sierpnia 2009

Niesamowity film!

W Necie pojawił się niedawno bardzo interesujący film, który w przepiękny sposób przedstawia naszą planetę. Film z polskimi napisami w wersji HD!

To podróż w głąb australijskiej rafy koralowej, wędrówka przez niebezpieczne amazońskie lasy, bezkresną pustynię Gobi i industrialne dzielnice Szanghaju... Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt i roślin, na kończące się zasoby naturalne. Efekt przewracającego się domina klęsk ekologicznych może zapoczątkować katastrofalne konsekwencje. Film "Home" to ostrzeżenie przed zagładą, to wołanie naszej Planety o ratunek... (opis dystrybutora)Film: "Home"
Pozdrawiam.
Artur

Powiązane informacje

Zabawmy się w Boga
Essej o przyszłości

1 komentarz:

O mnie

Moje zdjęcie

Dyplomowany Trener Biznesu – praktyk z 22 letnim stażem. Specjalista w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i rozwoju kompetencji osobistych. Rozwijam struktury sprzedaży doradzając MiŚP. Związany zawodowo miedzy innymi z firmami: Wedel, Frito-Lay, Ferrero, Woseba, Ambra, Oceanic, Amplico Life, Thermoplast, Jelfa, AstraZeneca, GlaxoSmithKline.