sobota, 21 marca 2009

Dofinansowanie własnego biznesu

Przeglądając ostatnio Internet, przez przypadek dowiedział się, że zanim rozpoczniesz działalność możesz liczyć na dofinansowanie, nawet do 40 tys. W tym przypadku jest to program „Paszport do przedsiębiorczości”. Złożyłem szybko podanie, zawierające podstawowe informacji i czekam. Mają odezwać się w połowie kwietnia.

Powiedziałem sobie, a co tam, nic nie tracę, a mogę tylko zyskać. Wiem, że w tym programie największa szansę mają kobiety poniżej 25 roku życia, które mieszkają w miejscowości poniżej 25 tys. mieszkańców.

Nie planowałem tak szybko otwierać własnego interesu, ale jeżeli będzie wsparcie finansowe, to myślę, że będzie to dla mnie większą motywacją, aby szybciej rozpocząć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie

Dyplomowany Trener Biznesu – praktyk z 22 letnim stażem. Specjalista w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i rozwoju kompetencji osobistych. Rozwijam struktury sprzedaży doradzając MiŚP. Związany zawodowo miedzy innymi z firmami: Wedel, Frito-Lay, Ferrero, Woseba, Ambra, Oceanic, Amplico Life, Thermoplast, Jelfa, AstraZeneca, GlaxoSmithKline.