poniedziałek, 10 sierpnia 2009

Jak odnaleźć w sobie geniusza?

Elizabeth Gilbert dzieli się przemyśleniami na temat artystów i geniuszy.

Autorka książki „Jedz, Módl się, Kochaj” - książki pogodnej, w której optymizm miesza się ze smutkiem. Książki, która jest świadectwem, że silna wola, a także pomoc i wsparcie najbliższych są w stanie wyciągnąć każdego z nawet najgłębszego, psychicznego „dołka”. Autorka uważa, że ludzie nie rodzą się geniuszem - sugeruje, że każdy może odkryć swój geniusz.

2 komentarze:

  1. Witaj Rakoza! Pisze ten komentarz, zeby Ci smutno nie bylo, ze nik nie czyta Twoich wywodow - wyglada na to, ze robisz to dla siebie, ale rozumiem (chyba) ta pasje. Pozdrawiam czule Guda.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć Guda! Jak fajnie, że mnie odszukałeś i zechciałeś spędzić wczoraj na moim blogu(blogach) 39 minut. Nie zupełnie jest tak, że nikt nie czyta moich wpisów. Komentarze nie są dobrym miernikiem.
    Niemniej jednak zapraszam, do częstszego komentowania. Jak Ci się żyje w Hiszpanii? Alcala de Henares?
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie

Dyplomowany Trener Biznesu – praktyk z 22 letnim stażem. Specjalista w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i rozwoju kompetencji osobistych. Rozwijam struktury sprzedaży doradzając MiŚP. Związany zawodowo miedzy innymi z firmami: Wedel, Frito-Lay, Ferrero, Woseba, Ambra, Oceanic, Amplico Life, Thermoplast, Jelfa, AstraZeneca, GlaxoSmithKline.